Hakkımızda
Hakkımızda

AKADEMİ YMM

          Akademi Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi, (mesleğin amacına uygun olarak), işletmelerde faaliyetlerin ve işlemlerin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde işleyişini sağlamak, faaliyet sonuçlarını ilgili mevzuat çerçevesinde denetlemeye, değerlendirmeye tabi tutarak gerçek durumu ilgililerin ve resmî mercilerin istifadesine tarafsız bir şekilde sunmak üzere 28 Ocak 1998 tarihinde kurulmuştur.

          Şirket kurucusu İsmail İLKKURŞUN, kuruluştan evvel on sene Maliye Bakanlığı Gelirler Kontrolörü olarak, sonra bir yıl Hes Şirketler Grubu bünyesinde, iki yıl da Ekip YMM Limited Şirketi ortağı olarak çalışmıştır. Ayrıca Akademi Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi ortağı iken, 1999 ila 2005 yılları arasında Anadolu Finans Kurumu ve Türkiye Finans Katılım Bankası Yönetim Kurulu üyesi olarak çalışmıştır.

         Şirketimiz halen çalışanları ve taşıdığı şirket kültürü ile güvenilir, kendinden emin, Türk Hukuk ve Türk Vergi Mevzuatına uygun olarak çalışma prensibiyle İş Sahipleri ile Gelir İdaresi arasında köprü olma görevini sürdürmektedir.
Kullanım Şartları |  Gizlilik İlkeleri |
Tel:0216 316 16 95 - Fax:0 216 344 67 04 - E-Posta:akademi@akademiymm.com.tr
Copyright© Akadami Yeminli Mali Müşavirlik 2011
12M Yazılım Proje ve Yönetim Danışmanlık Ltd. Şti.